Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvek vagy weboldalak...

Könyvek vagy weboldalak amivel fejleszthetem a tudásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kerestem, de semmi érdemlevót nem találtam, szóval ha valaki tudna ajánlani valami érdekeset azt megköszönném.


Jöhet bármi.



2020. szept. 3. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De még is milyen irányú tudást?
2020. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az, milyen tudás? Olyan nincs, hogy A Tudás.
2020. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
olvasgasd a Bibliát, hátha rájössz, pontosan milyen terménye is van a paradicsombeli "tudás fájának". Ha az meglesz, hát tessék, minden TUDÁS a tiéd lehet (gondolom).
2020. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézz előadásokat, olyanokat is, melyekkel úgy gondolod, nem feltétlenül fogsz egyet érteni. Csatlakozz ingyenes online kurzusokhoz. Angolul rengeteg van, ha rákeresel (free online courses), ez a nyelvtudásodon múlik. Emellett szerintem nagyon sokat lehet tanulni dokumentumfilmekből, a nagy streaming oldalakon (pl. Netflix, HBOGo) sokat lehet találni (a Netflixet egy hónapig lehet ingyenesen használni), plusz a Youtube-on is egyre több van.


Itt van pár példa:


[link] --> Mindenféle témában, rövid, de elgondolkodtató előadások. Szerintem biztosan találsz olyat, ami érdekel.


[link] --> Online kurzusok, most 2 hónapra ingyenesen használhatod, viszont a videók angolul mennek.


https://www.youtube.com/user/onthespotvideo/videos --> Magyarok és zseniálisak.


Hajrá, szerintem az egyik legjobb tulajdonság a fejlődésre való vágy! :)

2020. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!