Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Andrea Schacht írónőnek...

Andrea Schacht írónőnek valóban csak két könyvét adták ki magyarul? Van egyáltalán több könyve? Írt még valamit? Hol találom?

Figyelt kérdés
Sajnos Magyarországon csak két könyvét (Sötét tükör, Az ördögasszony műve) találom, de ha google-ban rákeresek, rengeteg könyvborítót kidob még, német nyelven. Sajnos nem tudok németül. Magyarul csak ez a kettő jelent meg? Nagyon remélem, hogy tudtok segíteni, mert belehalok, ha nem olvashatok tőle többet :-)
2010. aug. 6. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, csak ez a kettő.


A Moly.hu szerint leglaábbis: [link]

2010. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is jártam ezen az oldalon. Nagyon el vagyok keseredve. Van rá esély, hogy a többi könyvét is lefordítsák?
2010. aug. 6. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Én erre sajnos nem tudom a választ, de a kiadók általában segítőkészek. Írj nekik egy e-mailt és kérdezz rá, vagy hívd fel őket. Nekem általában pozitív tapasztalatom van ilyen téren.
2010. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!