Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az utolsó ember, avagy C....

Az utolsó ember, avagy C. Robinson különös története. Pár kérdést tennék föl csak válaszolj oksyh? ^^

Figyelt kérdés

Régen mikor még apukám gyerek volt nagyon sokat olvasott.Mesélt egy nagyon jó könyvről, Az utolsó ember címűről.Elkezdtem keresgélni a neten, mert gondoltam azóta már biztos kiadták a 2. kötetét is, mivel apukám mesélte, hogy hogyan fejeződött be, és annak biztos vagyok, hogy kell lennie 2. részének.Szeret amúgy olvasni és az a könyv is nagyon tetszett neki, úgyhogy csak egy kis örömöt akarok neki szerezni.Valaki tudja, hogy van annak 2. része?Ha van akkor honnan lehet megrendelni/megvenni?Ahogyan keresgéltem a neten ezt találtam:


[link]


Ez lenne az?Olvastam a kis leírást és hasonlít rá.....


De nem tudom, hogy most van 2. része vagy nincs?


Meg volt még egy amit Mary Shalley vagy ki írt.És az amúgy miről szól?Vagy is röviden...Az is valami ilyesmi?Azt hiszem annak 2 kötete van.Azt honnan lehet megvenni?Előre is köszönöm!


Sziasztok!


2010. aug. 7. 02:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!