Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvastok inkább könyveket...

Mit olvastok inkább könyveket vagy ebbokot?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
könyvet szívesebben, hordozható, kényelmesebb
2010. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ebookokat, mivel kb hetnente elolvasok egyet, ha nagyon jó két nap alatt. azért valljuk be ennyi könyvet képtelenség lenne megvenni, az ebbokokat viszont le tudom tölteni netről.

de ha az a kérdés mit olvasnék szívesebben akkor természetesen rendes könyvet, mivel az sokkal kényelmesebb mint a monitort lesni. néha már érzem, hogy kisül a szemem :S

16/L

2010. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én azért olvasok ebookot, mert van egy olvasóm.érdemes venni egyet, hogyha csak a könyvek árát nézzük. szeretek rajta olvasni
2010. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Egyértelműen könyv, viszont mivel csóró vagyok, marad az e-book. Mondjuk annyi könyv van amit nem találok meg ilyen fromában. Azt hiszem ez egy új kérdést követel!! :D:D
2010. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

21:09 Milyen az olvasód? Mennyibe kerül egy és kb mekkora? én is szeretnék venni egyet, mert monitor előtt olvasni kész öngyilkosság. Sokkal jobb mint a számítógépen olvasni?

Hogy a kérdésre is válaszoljak: természetesen könyvet szeretek jobban olvasni :)

2010. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A könyvnek teljesen más a feelingje,mint az ebooknak,ezért inkább azt,de az utóbbi időben elég sok ebookot is olvastam:)
2010. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én ebookot az érintőképernyős telómon szoktam olvasni.

de persze szívesebben olvasnék könyvet. azt is csinálhatnám h könyvtárba megyek, csak ahhoz meg túl lusta vagyok...:)

2010. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az olvasóm Koobe Classic

[link]

hogyha utánanézel, akkor megtalálod olcsóbban is. én például karácsony után a vaterán 10.000-el olcsóbban tudtam megvenni újan

2010. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Könyvet. Tudom olvasni az utcán menet közben, buszon, vonaton, fürdőkádban. Imádom lapozni, és monitoron, telefonon olvasáskor meg is fájdul a szemem. Imádom a könyv lapjait szaglászni, főleg az antikvár könyvekét.


Egy könyvmániás, aki antikváriumba jár

2010. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
könyvet. gépen nem szeretek olvasni
2010. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!