Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Gyerekkoromban (vagy 20 éve)...

Gyerekkoromban (vagy 20 éve) volt egy keményfedeles könyvem, ami rajzolni tanított, lépésről lépésre mutatta, hogy kell pl tojásból nyuszit, embert, meg csomó mindent rajzolni. Mi volt a címe?

Figyelt kérdés
Csak egy "történet" rémlik belőle, hogy volt benne egy ember, aki nagy nehezen felvitt egy tojást a hegyre, és legurította, vagy legurult.. mindegy, már nem emlékszem. Viszont szerettem azt a könyvet és szeretném letölteni, vagy megszerezni valahogy a kisfiamnak, de nem tudom a címét.
2010. aug. 8. 13:09
 1/1 Revi Zseb válasza:

Üdv!

Az említett „történet” miatt kétlem, hogy a válaszom helyes; a könyvben, amit én ajánlok, nincs ahhoz hasonló. Viszont a lépésről-lépésre metódus, az egyszerű alakzatokból alkotott bonyolultabb formák – ezek ülnek.

Ha nem is találtam el, talán hasonlóan hasznos lehet Számodra ez a könyv: „Nagy festőiskolám: Tippek, trükkök és gyakorlatok mindenkinek, aki örömét leli a festésben” Christina Thräntől. Kisiskolás koromban abból kezdtem tanulni, s a mai napig igen kedves, színes és szerethető könyvnek tartom. Ha kíváncsi vagy, rövid ismertető itt: [link]

Remélem, segíthettem. :)

2010. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!