Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc részed a...

Melyik a kedvenc részed a Twilight sagából?

Figyelt kérdés

Csak a négy könyv játszik (Alkonyat, Újhold, Napfogyatkozás, Hajnalhasadás), a Midnight suntól, és a filmektől teljesen elvonatkoztatva! Melyik a kedvenced? Melyik sikerült a leggyengébbre? Miért?

Kort, nemet írjatok.


2010. aug. 8. 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
egyikse. fuj, unalmas, mindenki ezen lovagol. 14/L
2010. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tudod mi az a saga? Mert akkor tudhatod, hogy a Tvájlájt nem az. Én olvastam őket, de nem érte meg, mert nem jók. Az első egy-két rész még elmegy, de pl. a Breaking Dawn egy rakás szar tényleg. Divatkönyv, ennyi.
2010. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ja, elfelejtettem írni, hogy ilyen értelmes hozzászólásokat nem kérek, mint pl az első. Amúgy meg azért írtam sagát, mert mindenhol így hivatkoznak rá. Mit írjak, Twilight-sorozat, vagy mi?

pff...


Am abba egyetértek, hogy a Breaking Dawn egy jó nagy rakás szar...

2010. aug. 8. 18:22
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem az első rész tetszett a legjobban. De az Eclipse is jó volt. A másik kettő annyira nem jött be, de azért elolvastam azokat is. :)
2010. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Am szerintem az első nem is olvasta el, csak jött csapkodni a nyálát....

uccsó voltam

2010. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Abban igaza van az elsőnek pedig, hogy divatcikk, nagyon menő a Tvájlájt, minden tinilány azt olvassa... Azért saga, mert egzotikusabban hangzik, mint a kvadrilógia...


második

2010. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem tetszett a Breaking dawn a new moon annyira nem
2010. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
mindet IMÁDOM!!!!!!!!
2010. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

dehogyis csak basztatásból irtam xD

mondjuk az első rész jovolt

előző vok:D

2010. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én teljesen oda vagyok az összesért,de ha sorrendbe kellene tennem akkor Alkonyat Napfogyatkozás hajnalhasadás és újhold.
2010. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!