Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az outlander - Az idegen című...

Az outlander - Az idegen című könyvben kicsoda az árnyék?

Figyelt kérdés

A könyvben és a sorozatban is, mindkettőnek rögtön az elején szó esik egy árnyékról, amit Frank vesz észre az utcán, és elvileg Claire-t figyeli. A furcsaság ugye az volt, hogy hiába fújt a szél, esett az eső, az ismeretlen ruháján ezekből semmi sem látszott, és nagyon hirtelen, szó nélkül el is tűnt.

Az első könyv végefelé tartok még csak, a sorozatból mindössze 3 részt láttam eddig. Ebből kifolyólag simán lehet, hogy kapunk rá választ a későbbiekben, de az is lehet, hogy mindenkinek egyértelmű, csak én nem vettem észre valamit. De mit? Nagyon kíváncsi vagyok, mi is a helyzet, így örülnék, ha valaki fel tudna világosítani ezzel kapcsolatban.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. okt. 17. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

SPOILER, annak aki még nem fejezte be

......

......

......

......

Jamie

......

......

......

2020. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ez a könyvből derül csak ki, vagy a sorozatból is? És nagyjából hányadik résznél? Csak mert nem igazán értem, Jamie hogy került oda, mert eredetileg én is rá gondoltam, de ugye ő elv nem utazhat...
2020. okt. 20. 20:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!