Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Thomas tortenete az Utveszto...

Thomas tortenete az Utveszto tortenetben befejezodott a harmadik konyvben?

Figyelt kérdés
Nemreg kezdtem el a sorozatot olvasni, a 4.konyvnel tartok. Ez evekkel korabban tortenik mint az elozo tortenet. Az 5. konyvben fog folytatodni a tortenet ott ahol a 3. befejezodott, vagy Thomas es a tobbiek tovabbi sorsarol nem lesz tobbet szo?

2020. okt. 23. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. okt. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az 5. könyvben kezdődik Thomasék története, ez a 4. folytatása.
2020. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Ha kihagyom a 4. konyvet , es a 3. utan az 5.-et olvasom, akkor le fogok e maradni fontos dolgokrol? Igazabol, engem fokent Thomas szala erdekel. Ahogy beleolvastam, a 4. konyvben egyaltalan nincs is szo Thomasrol.Vagy tevedek?
2020. okt. 24. 14:23
 4/9 anonim ***** válasza:
A 4-ben is vannak érdekes dolgok itt-ott elrejtve főként a VESZETT-ről, és a végefelé fordulnak elő inkább, de van néhany dolog, ami Thomas szempontjából is érdekes lehet. Talán e nélkül is érthető az 5., de szerintem mindenképpen hozzáad az élményhez, ha ezeknek az információknak is a birtokába kerül az ember.
2020. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ok. Megprobalom atragni magam rajta.

Meg egy kerdes. Ahol a filmek veget ernek. Az a vege az 5.konynek?Mert szerintem az a 3.konyv vege. Kb.

Elmeletileg akkor a filmet is lehetne folytatni?

2020. okt. 24. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak az első filmet láttam, az elvette a kedvem a többitől.
2020. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem meg meghozta, ezert kezdtem el a konyveket olvasni. ☺️
2020. okt. 24. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehetne folytatni a filmet, a 4-5. könyv nincs benne a 3. filmben ahogy én emlékszem, de egyáltalán nem valószínű, hogy tényleg folytatni fogják.
2020. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsika, lassan haladok a konyvekkel, munka+ minden mas.

Tehat, ha jol ertelmezem, a 4.konyv 13 evvel korabban tortenik, es az 5.konyv vege fog ott vegzodni ahol az elso kezdodik? Es a 3.konyv vege az egesz Maze runner story legvege? Ahol atmennek egy dimenziokapun, es kiernek az erdos, vizpartos teruletre?

2020. nov. 11. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!