Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vajon mi lehet a címe a...

Vajon mi lehet a címe a következő könyvnek?

Figyelt kérdés

Két nő egy kávéházban/étteremben beszélget. Egy közeli asztalnál, hallótávolságon belül egy zsivány ember kihallgatja a beszélgetést. Az egyik nő mesél a másiknak a kis Zsuzsikáról (de a név nem 100%, hogy ez volt), aki nagyot nőt, szépen fejlődik, nagyon aranyos stb. A férfi a beszélgetésből azt hiszi, hogy egy kisgyermekről van szó, aki éppen egyedül tartózkodik otthon és gyorsan elhatározza, hogy elmegy a házhoz (a beszélgetés során kiderül, hogy hol lakik a nő), elrabolja a kisgyermeket, akiért majd váltságdíjat fog követelni. El is megy a házhoz, betör, de a házban nem egy kisgyermeket talál, akit elrabolhatna, hanem egy nagytestű kutyát, aki elkapja a zsiványt, és lefogja, amíg a nő hazaér és tettem éri a zsiványt.


Nem tudom, hogy ki írta a könyvet és mi lehet a címe, egy ismerősöm mesélte a történetet, de már ő sem emlékezett sem íróra, sem a címre.


Köszönöm a segítséget!



2020. okt. 24. 23:38
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem ha írsz valami könyves/olvasó csoport fb-n, akkor hamarabb megtalálod a könyvet.
2020. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem könyv, neten terjedő sztorinak tűnik.
2020. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!