Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ehhez hasonló történe...

Tudnátok ehhez hasonló történelmi regényt/regénysorozatot ajánlani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nemrég fejeztem be az Angolszász históriákat és Bán Mór Hunyadi könyveit, mindkettőt imádtam. Ismertek még ezekhez hasonló közép- vagy ókorban játszódó izgalmas olvasnivalót? Nagy plusz nálam a történelmi hitelesség és a naturalizmus. Nem csípem ha a kelleténél jobban szépítik az eseményeket, csatákat, kivégzéseket. Legyen 18+ na. Kortárs írók előnyben.


Itt vannak pár ehhez hasonló könyvek, amiket elolvastam:

Steven Pressfield: A tűz kapui

Cseke Lajos: Csiglemező + Hosszúhíd

Gerorge R.R. Martin: A tűz és jég dala (gondolom beleszámít)

Bíró Szabolcs: Anjouk + Non nobis domine

Bán Mór: Hunyadi

Bernard Cornwell: Angolszász históriák



2020. okt. 28. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Oké, nem fogok hazudni, még nem olvastam el egyik könyvet sem amit most mondani fogok. Anno vettem 2 Steven Saylor könyvet, mert jójat hallottam felőle, ám csak mostanában kezdtem el olvasni az egyiket. Még nem sikerült a végére érnem, de a héten tuti meglesz, aztán neki állok a másik könyvét is elolvasni mert marha jónak tűnik. Nem akarom ajánlani, mert tényleg nem olvastam még, de gondoltam szólok, hogy ilyen is van.
2020. okt. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:
2020. okt. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Philippa Gregory könyvek

Diana Gabaldon: Outlander

Deborah Harkness: A boszorkányok elveszett könyve (trilógia)

2020. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!