Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akik írrak egy könyvet;...

Akik írrak egy könyvet; nektek mit szóltak hozzá a rokonok, illetve az ismerősök? Hogy fogadták? Jó vagy rossz visszajelzéseket kaptatok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 05:00
 1/4 A kérdező kommentje:
(a könyvírásnál úgy értem, hogy ki is adták a könyvet)
2020. okt. 28. 05:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most írok egy könyvet, és jobbnak láttam hogy ne is szóljak senkinek, de főleg a családomnak, mivel nagyon valószínű hogy csak negatív visszajelzéseket kapnék, és olyan kérdéseket amelyek miatt elveszítem a lelkesedésemet.
2020. okt. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a családom támogatna, ha tudnák, hogy könyvet írok, de amíg nem kapok belőle egy nagyobb összeget addig nem akarok nekik szólni. Meg akarom lepni majd őket, hogy ebből keresem a zsebpénzem.
2020. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kiadták a könyvemet. Mivel saját nevemmel írtam, nehezebb lett volna eltitkolni a könyvmoly ismerősök elől, de nem is akartam eltitkolni. :)


Amitől én féltem, hogy majd sok negatív kritika fogja érni a könyvem, közröhej tárgya leszek.


Jött pár visszajelzés, e azokban is csak 1-2 apróbb észrevételek, illetve nem lettem közröhej tárgya, hiszen ott van rengeteg másik könyv, nem az enyémre fog mindenki rá"cuppanni". :)


Már egy jó ideje, hogy kiadták, az első hónapokban tényleg pánikoltam, hogy majd elterjed a neten, hogy amit írtam, az egy csomó embernek nem tetszik, nem lett így, hiszen, ahogy írtam, a rengeteg könyv közül elég kicsi a valószínűsége, hogy hirtelen mindenki érdeklődését felkeltse az, amit én írtam.


A közeli rokonaim támogattak mindenben odáig hogy megjent a könyv és vásároltak egy példányt is. <3 Annak ellenér, hogy tiszteletpéldányt adtam nekik. <3


A távoli rokonok gratuláltak, de könyvet nem vettek, páran kaptak tiszteletpéldányt.


Rengeteg barát meg ismerős gratulált, de nem sok ember vásárolt közülük könyvet. Ezt onnan tudom, hogy, amikor privátban írtak valamit utólag valahogy kiderült az is, hogy nem vásároltak könyvet, de igazából nem haragudtam érte, hiszen nem baj, ha nem keltette fel az érdeklődésüket a könyv összefoglalója. :)


Még tervezek könyveket kiadni, nekem egy jó móka volt, az elején nagyon rettegtem és féltem, hogy majd megbánom esetleg, de örülök, hogy kiadattam a regényemet.

2020. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!