Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura Bízz Bennem c....

Leiner Laura Bízz Bennem c. könyvében Rajmund és Dominik karaktere csak nekem olyan Cortezes és Ricsis az SzJG-ből?

Figyelt kérdés
Nekem annyira őket adják vissza, olyan jó nosztalgikus érzés így olvasni róluk, Dominik például a hosszú hajával és motorjával egy az egyben Ricsit idézi elő. :D <3 Ti mit gondoltok?

2020. okt. 28. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

várjámá, van új IOV? :O nem is tudtam, kösz.

amúgy az irodalomban mindig vannak stock karakterek, a laza menőcsávó tipikusan ilyen. gondolom, visszahúzódó lány is van benne, aki összejön vele, bár szerencsére Laura újabban újít és nem annyira sablonokat használ.

2020. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Dominik egy kicsit szerintem is hasonlít Ricsire, ez nekem is feltűnt. Viszont én Rajmundnál nem érzem azt, hogy hasonlít Cortezre.
2020. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90%

Szia! ☺️

Dominik nekem is egy kicsit ricsis, viszont Rajmund nekem nem Cortezes.. vagyis most hogy belegondolok, talán egy kicsit,de valamitől mások nekem.

2020. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Newly ***** válasza:
8%

SZJG szerelmes vagyok!!!

Reni, Cortez, Virág, Ricsi, Kinga, Dave, Zsolti, Arnold, Macu, Jaques, Gábor!!!

I love Szent Johanna Gimi!!!

Newly

2020. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
valahogy akinek a SZJG a kedvence, azoktól mindig ilyen szintű kommentekre telik...
2020. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is feltűnt. Bár Dominikról nem sok minden derült ki az első részből. Kíváncsi vagyok mit hoz ki ebből Leiner Laura.
2021. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös én is szeretem az SZJG-t mégis tudok értelmes kommenteket írni. Emellett nem kell burkoltan le idiótázni a másikat mert gondolom néha rád is rád jön az 5 perc.



Nekem is feltűnt, de ahogy a #6-os is írta Dominikról nem sok mindent tudunk meg

2021. ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg! Valakire nagyon hasonlított Dominik csak nem tudtam kire. Viszont nekem Rajmund egyáltalán nem Cortezes. Ő egyértelműen “rossz gyerek”, amíg Cortez ahogy magát is szarkasztikusan jellemezte “a szép fiú”.
2021. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!