Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudom letölteni Alexand...

Honnan tudom letölteni Alexandra Ripley: Scarlett című könyvét magyarul?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 15:31
 1/8 anonim válasza:
Nnna, ez szep. Ha ennyire keresed a konyvet, miert letolteni akarod, miert nem MEGVENNI???...
2010. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

azért mert most végeztem az Elfújta a széllel, és el akarom kezdeni, de csütörtökig nem tudok olyan helyre menni ahol megvehetem! De kíváncsi vagyok a folytatásra.

Köszi a hasznos választ!

2010. aug. 9. 15:49
 3/8 anonim válasza:

'15:47' ismet - csemegezz ... :-D

[link]

2010. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi:) néztem már itt amúgy csak kicsit mást írtam be, de azért próbálkozom tovább:) láttam, már más is kérdezte ugyanezt de akkor sem találta meg senki:D
2010. aug. 9. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egy torrent oldalról holnap talán le tudom tölteni neked, ha kell . Már olvastam, egy antikváriumban vettem meg.

Én az Elfújta a szél után már nem ajánlom. Sztem kicsit uncsi.

2010. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes vagy köszönöm! De közben megtaláltam, elég nehéz volt de sikerült:D el is olvastam, tényleg unalmas, de az eleje meg az utolsó 10-20 oldal nagyon jó:) persze nem ér fel az Elfújta a széllel!
2010. aug. 11. 14:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratula, hogy megtaláltad! :) Nekem anno nem sikerült.
2010. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem is érdekesen sikerült:D egy oldalt találtam ahol fent volt 6-7 verzió, de mind spanyolul... már majdnem meguntam mindet betölteni, mikor az utolsó amit megnyitottam magyar volt:D nem is akartam elhinni:P
2010. aug. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!