Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudom megszerezni J. R. R...

Kissarc kérdése:

Hol tudom megszerezni J. R. R Tolkien összes könyvét?

Figyelt kérdés
Ö az egyik kedvenc írom. De még a könyvtárakban is nagyon kevés könyve van..Ha valakinek van tőle könyve könyve és olcsón eladja akkor megvenném:D
2010. aug. 11. 14:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint ugyebár Tolkien nem tudta befejezni a könyveit szóval azok is kellenének amit a fia Christopher Tolkien adatott ki..
2010. aug. 11. 14:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Húh, név szerint? :D A gyűrűk urát most adták ki egy-két éve, A hobbit is megjelent kétféle fordításban, a legújabb a Húrin gyermekei, stb. De melyik kellene? Könyvesboltokban, internetes aukciós oldalakon nézelődj. Vagy ha angolul kell, akkor a tolkien.ru-ról le lehet tölteni az összeset. Az elveszett mesék könyve? Mert azt nehéz megszerezni, viszont ha kell wordben az egész 1. rész magyarul, írj nekem ;)
2010. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Könyvesboltokban kapható a Wootoni kovácsmester és a Kóborló és a varázsló. Mindkettő rövid történet, fiatalabbaknak is könnyebben emészthető.

Nekem az utóbbi jobban tetszett.

2010. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát igazság szerint nekem csak a Gyűrűk Ura van meg tőle... De nekem a meséi is kellenének (Wootoni kovácsmester stb.)

Szóval az összes műve. Igaz nagyon sok könyv nem lett lefordítva magyarra de azok is kellenének.


Amúgy és a könyves boltokban sem találtam nagyon tőle könyveket. Csak a Gyűrűk Ura, Hobbit meg ehhez hasonló ismertebb könyveket. Ha valaki tud olyan helyet Pest megyében Százhalombatta közelében ahol sok könyvét árulnak elfogadható áron az kérem írjon. Még egyszer írom a legtöbb könyve nem lett lefordítva ezért jó lesz nekem angolul is. Előre is köszönöm.

Peace

2010. aug. 13. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, én a békéscsabai Alexandrából indulok ki, ott nem csak A Babó (A Hobbit) és a GYU kapható, hanem a Wootoni kovácsmester és a Szilmarilok is. De nézz szét antikváriumokban is, hátha még olcsóbban is megkaphatod!
2010. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm...
2010. aug. 13. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!