Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Legendás Batman?

A Legendás Batman?

Figyelt kérdés

Gyűjtők, mi a véleményetek A legendás Batman képregény sorozatról?

Én nem vagyok egy hatalmas képregény fan, inkább a szuperhősös sorozatokat, filmeket szeretem, nemrég kezdtem el gyűjteni és egyszerűen imááádomm. Eddig csak pár rész van meg:


Batman és az Idő

A Császárpingvin

A Démoncsillag

A Gothami közellenség


Eddig megrendeltem:


A Nulladik év 1.

A Nulladik év 2.


Arra lennék kíváncsi, hogy mely részek a kedvenceitek.

Eddig fórumokból, videókból arra jutottam, hogy a következő köteteket biztos meg fogom rendelni:


Joker

A Gyilkos Tréfa

Az erőszak körforgása

Halál a családban

R.I.P

Gyöngyszem

A Baglyok Városa

A Baglyok Bírósága


Melyik kötet a legjobb, legrosszab, melyik a kedvencetek melyiket ajánljátok a legjobban, melyiket vegyem meg mindenképp?



#képregény #gyűjtemény #joker #A Legendás Batman
2020. dec. 17. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyilkos trèfa a kedvenc az eredeti színezèssel.Kár,hogy nem az a sorozat rèsze.
2020. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kawada2365 ***** válasza:

Nekem a Hush, és a Hosszú Halloween a kedvenc részeim, bár az mind a 2 a Nagy DC Képregénygyűjteményben jelent meg.


Ill. nem tudom, hogy a legendás Batman sorozatban megjelenik-e majd A fehér lovag, de nekem az is nagyon tetszett.

2021. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!