Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lehet a könyv címe és ki a...

Mi lehet a könyv címe és ki a szerzője? Férfi amnéziás, sziget, Afrika.

Figyelt kérdés

Édesapám olvasott egy könyvet kamaszkorában,ami nagyon izgalmas és kalandos könyv volt,de mivel az utolsó lapjai hiányoztak,így nem tudta meg a végkifejletet.Ajándéknak szánom neki,ha megtudom,mi is ez a könyv.Csak részleteket mesélt belőle,mert mindenre már ő sem emlékszik.

Egy romantikus történet,amelyben a férfi amnéziás lesz,sok évig távol van,egy távoli szigeten,talán Afrikában.A nő évekkel később,mikor már talán le is mondott róla,észreveszi őt egy csónakban.Így szakadt meg a történet,aminek nem derült ki a vége.Talán francia nevek voltak benne.Apukám az Egy asszony élete címre emlékezett,de felvilágosítottam,hogy az a történet teljesen másról szól,neten nem találtam más,hasonló című regényt,mindenhol csak Maupassant könyvét említik.Ha bárki tud bármilyen infóval szolgálni (bár tudom,ez elég kevés infó,de többet nem tudok),azt megköszönném.:)


2010. aug. 12. 18:39
 1/2 anonim válasza:
Ez tényleg kevés infó, de talán Michael Ondaatje: Az angol beteg. Az amnézia, Afrika meg a romantikus történet stimmel... :)
2010. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az biztos nem,ha arra gondolsz,ami a film is,mert azt látta...Azért köszi:)
2010. aug. 20. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!