Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Árnyvadászok vagy Árnyvadász...

Árnyvadászok vagy Árnyvadász Akadémia?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam meg a Történetek az Árnyvadász Akadémiáról című könyvet, de nem tudom, hogy ezt olvassam-e el először. Azt tudom hogy van egy Árnyvadászok c. könyv, ami a Csontvárossal kezdődik. De az Akadémiás könyv az annak a folytatása? Vagy csak úgy értem meg, ha előbb az Árnyvadászokat olvasom? Kéne egy kis segítség a sorrenddel kapcsolatban.

2020. dec. 28. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp a Csontvárost olvasd először, illetve a teljes sorozatot. Az Árnyvadász akadémia utána következik és nagyon spoileres, illetve szerintem nem is igazán érthető a Végzet ereklyéi ismerete nélkül.

Itt egyébként, ha rámész a cím utáni Árnyvadász Univerzumra, kihozza, hogy milyen sorrendben érdemes a könyveket olvasni:

[link]

2020. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2020. dec. 29. 08:19
 3/4 anonim ***** válasza:

A Végzet Ereklyéit olvasd el előbb (Csontváros, Hamuváros, Üvegváros)

Azzal már fogod tudni, hogy "mi merre hány méter".


Ha érdekel, megvan e-book-ban. ;)

2020. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én azért inkább mégis a könyvet veszem meg, az sokkal élvezetesebb. :)
2021. jan. 4. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!