Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes internetről, antikvári...

Érdemes internetről, antikváriumból könyvet rendelni?

Figyelt kérdés

Ha nem érdemes, akkor miért?

Tapasztalatok??

Köszi előre is


2010. aug. 14. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
persze. Főleg, ha nem valami új könyvet keresel, hanem régebbit. Ilyenkor egyrészt egyszerűbb a neten megkeresni, mint bejárni több boltot is, hiszen egy régi könyv nem biztos, hogy rögtön az első helyen megvan. És persze sokszor elég olcsón meg lehet szerezni. Sokszor előfordult, hogy egy könyvet kiadtak újra, és a könyvesboltokban az új kiadás kapható, persze olyan az ára is, mint egy új könyvnek, közben meg a neten megtalálom valakinél régi kiadásban, használt könyv árban. És mivel egy könyvnél aztán nem számít, hogy hányan olvasták előttem, hogy kicsitt kopott-e vagy sárgult már a papír, hiszen úgyis a tartalma a fontos, így aztán nem nagyon lehet mellé fogni vele, ha valaki netről rendel. Én vaterán meg teszen szoktam könyveket vadászni főleg, de sok más oldal is van.
2010. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy érdemes. Az új könyvek olcsóbbak, mint a könyvesboltokban. Régi könyvek esetén pedig több antikvárium kínálatát tudod áttekinteni és előjegyzést is adhatsz le, ha nincs meg a keresett könyv.

Volt olyan, hogy a keresett könyvet az ország másik részén lévő boltban találtam csak meg, de megtaláltam és ez a lényeg.

2010. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!