Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Vámpírnaplók könyvsorozatána...

A Vámpírnaplók könyvsorozatának (1. és 2. része) után lesz még folytatása? Ha nincs, mikorra várható?

Figyelt kérdés
Csak mert én most olvastam ki és a 2. résznek ugy lett vége, h várható a folytatás.
2010. aug. 14. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
lesz illetve sztem már meg is jelent nézd meg a könyvmolyképző honalapján
2010. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a harmadik része már megjelent majnem 2 hónapja:D én olvastam a 3. az nagyonjó és a vége...:D szóval olvasd el.:D és szeptemberbe jön a 4. része amit már nagyon várok a 3. rész befejezése után:D:D
2010. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, megjelent a 3. rész, a Tombolás, és nekem ez a kedvencem idáig. A 4., a Dark Reunion őszre van ígérve.


Megvallom őszintén, és kérem nem legorombolni, csak néhány részt láttam a filmből, és előtte olvastam a könyvet (...izé, korábban elkezdtem, hogy felkészült legyek, mire jön a sorozat, és bebuktam...), és nagyon nem tetszett. Sem az Elenát játszó színésznő, sem a történet átszabása, legkevésbé pedig Bonnie megváltoztatása és hova lett Meredith? A könyv viszont igen tetszett, és a negyedik kötet után van még három másik, szval van nég mit olvasni. :)

2010. aug. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!