Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Belegondoltatok már abba,...

Belegondoltatok már abba, hogy mi van, ha a roxfort tényleg létezik, és a diákokat akiket hívtak, azt kitörlik az ismerősei emlékezetéből?

Figyelt kérdés
És J. K. Rowling azért tudta ezt megírni egy könyvbe, mert oda járt, és igazából egy boszorkány akit elkapott a mágia ügyi minisztérium, és megtiltották neki, hogy használja az erejét?

2021. febr. 4. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
És mi van akkor, ha a húsvéti nyuszi tényleg létezik? Akkor ez az egyetlen tojásrakó emlős, amelyik folyton változó színű bélsarat termel, és azzal keni be a tojásait, és ráadásul forró a kloákája, máskülönben nem lenne megfőve a húsvéti tojás.
2021. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon élénk a fantáziád. Nem.
2021. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, Tudod hányszor játszottam el a gondolattal? Ja, és a 11 éves születésnapomat a kerítére felmászva, a postaláda tetején töltöttem, várva a levelet. Még mindig nem érkezett meg...
2021. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy hasonló fic Merengőn. :)
2021. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Egyszer én is azt hittem, az ottani világ valóság. De a seg.g.em a hideg falhoz ért és felébredtem.
2021. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer azr álmodtam, hogy tudok varázsolni, csak még kezdő vagyok. Életem legszebb álma volt...

4. válaszoló, nem tudod véletlenül a címét? Szívesen elolvasnám.

2021. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Még ha létezne se mehetne innen senki hiszen csak a uk varázslói mehetnének
2021. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lev Grossman - A varázslók

Ez az egyik dolog a történetben. Az egyik szálon van egy lány, aki majdnem bekerült egy ilyen varázs suliba, de mégsem. Oda akar valahogy visszajutni.


Nem mindig túl szívderítő könmyvsorozat, de én nagyon szeretem.

(A tv sorozat viszont egy szar, azt ne nézd meg.)

2021. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne. Én szívesen járnék roxfortba
2021. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!