Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért van olyan kevés kpop...

Miért van olyan kevés kpop fanfiction író Wattpadon?

Figyelt kérdés
Régen tele volt BTS sztorikkal az oldal, annyi ajánlás volt, válogatni sem tudtam. Hova lett mindenki? Új platformra mentek vagy mi van? Vagy eltűntek vagy befejezetlen minden sztori :(
2021. febr. 4. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanilyen rejtélyes körülmények között tűntek el az emósok is... Mondjuk ők mind öngyilkosok lettek valószínűleg. Vagy csak elmentek fodrászhoz, kitudja?


Egyébként korábban a GyK tele volt kpop kérdéssel, RADIKÁLISAN lecsökkent a számuk, helyette megnőtt a mangával kapcsolatos kérdések száma. Ha a kettő között van korreláció, akkor a koreai kultúra helyett japánra nyargalták át az emberek.

2021. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért van most is sok Koreás kérdés, szinte mindennap.
2021. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem így vettem észre, bár én már inkább csak angolul olvasok.
2021. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Hogyha külön rákeresel arra ami érdekelne, pl. bts vagy lisa, hidd el tele leszel velük.
2021. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!