Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Minden animágus maga dönti...

Minden animágus maga dönti el, hogy milyen állattá akar változni?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy mi alapján dől el az, hogy a későbbiekben ki milyen állattá fog tudni átalakulni? Mondjuk a patrónusuk alapján? Vagy a személyiségük szerint? Pl Sirius azért kutya, mert hűséges a barátaihoz, kitart mellettük, és bátor?

Ha maguk választhatnak, akkor szerintem Pettigrew sem egy kicsi patkány akart volna lenni, inkább valami nagy, erős állat.



2021. febr. 4. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint a patrónus. Személyiség alapján történik.
2021. febr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 1 esek igaza van. Nem maguk választják, hanem az a személyiségük állat megfelelője. A patrónusa, és az animágus alakja az embernek általában ugyan az, bár vannak kivételek. Ezek leginkább abból adódnak, hogy a patrónus alakja erős érzelmek hatására változhat, mível az animágus alak ugyan az marad. Remélem tudtam segíteni!
2021. febr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*míg
2021. febr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mr. Samu ***** válasza:
100%
Benne van a nem tudom (kb3/4.részben) hogy NEM ők válastják ki hogy mivé akarnak változni...
2021. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!