Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta az SZJG-t, az mit...

Aki olvasta az SZJG-t, az mit gondol Cortez munkájáról?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy mindig is az volt az érzésem, hogy ő sokkal többre képes, minthogy stewardess legyen. Meg igazából tényleg csak Reni miatt vállalta ezt. Szerintem az lett volna a legjobb, ha ő is keres magának egy jó kis párizsi egyetemet. Azt én sem akarnám, hogy kimenjen Amerikába, de ez a munka valahogyan szerintem nem illik Cortezhez. Meg tényleg tud egy csomó nyelven, okos meg minden, és jó lenne, ha elvégezne valamilyen egyetemet. Akkor is ott lehetne Reni mellett, de kihasználhatná a tudását is valamilyen egyéb szakmában.

Nekem ez egy kicsit mindig is furi volt. Oké, hogy szeret utazni meg minden, de én akkor sem voltam ,,kibékülve" ezzel a döntésével. Más is van így ezzel? Aki szerint ez a tökéletes munka számára, az miért gondolja így?



2021. febr. 20. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy átmeneti munka, így tud együtt lenni Renivel MOST, nem örökké ;)


Nyilvánvalóan intelligens (mégha nagyobb nyomi is Reninél), és így idősebb fejjel azt mondom, hogy talán nekik (a fiúknak) volt igazuk, hiszen mind az általános iskolának, mind a középiskolának csak két funkciója van: gyermekmegőrzés és szocializáció. Egyetemen teljesen mást várnak el, nem építenek a korábbi „tudásra”. (Az amerikai rendszer például (nagyon helyesen) nem erőlteti egy irányba az egyetemi hallgatókat, hanem egy általános alap után nyugodtan mehetsz sokfelé, nálunk pedig még gyakran azonos területre is alig vesznek át.)

2021. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Véleményem szerint ez a munka rövidtávon nagyon is neki való. Azok alapján amiket a könyvben olvastunk, hogy nem szeret sokáig egy helyen megmaradni és rengeteg nyelvet beszél fiatalabb korban ez az ideális szerintem. Meg így ugye ott tud lenni Renivel. De hosszútávon valószínűleg keres majd valami mást estleg elvégez egy OKJ-s tanfolyamot. Annyi szent, hogy akárcsak Reni illetve Laura úgy én sem tudnám elképzelni egy egyetemen a rengeteg hallgató között. Azt hiszem ha akar találni fog magának egy olyan szakmát ami ugyanúgy kötetlen, köze van a nyelvekhez és még a Renivel való kapcsolatában sem gátolja. Mert ugye az mindenki számára nyilt titok, hogy ahova Reni megy oda ő is. És, hogy számára Reni az egyetlen.
2021. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
93%
Hát..róla mindig a nagymenőség a helyesség a lazaság jut eszembe.Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy egy repülőn mogyorót osztogat.De ha azt nézzük hogy sok nyelven beszél szeret utazni akkor számára ez a legjobb munka.
2021. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Cortezhez illik ez a munka. Azért mert értem, amire gondolsz, hogy Cortez okos és többre is vihetné, de laza, és lusta, és neki ez a munka jó. Nyilván ez átmeneti ez a munka, de attólmég szerintem illik hozzá.
2021. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!