Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik lenne jobb megoldás a...

Melyik lenne jobb megoldás a Harry Potter Tekergős fanficemhez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük, de régóta töröm a fejem rajta. Viszont eddig nem sikerült dűlőre jutnom a legalapvetőbb kérdésben.

Nem tudom eldönteni, hogy a főszereplő karakter egy aranyvérű lány legyen-e, akit szintén eltaszít a családja, mert a Griffendélbe kerül. Ebben az esetben Siriusszal párosítanám össze.

A másik ötlet az, hogy Sirius lányként születik, és emiatt az egész történet kicsit más irányt venne. Ebben az esetben Jamesszel szeretnének egymásba.

Szerintetek melyik lenne érdekesebb?



2021. febr. 25. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen mindegy. Mindkettő egyformán sablonos, de ha jól írod meg, mindkettő lehet szórakoztató.
2021. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

ahogy az első írja. sok múlik a stíluson.

én személy szerint mondjuk nem szeretem ezeket a történeteket, amikben más neműként születnek a már ismert szereplők. Új karaktert akarsz? akkor csinálj új karaktert.

2021. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2021. febr. 25. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Sirius unikornisként születik, akit egy gonosz varázsló egy négerasszonnyá változtat. Szerelmes lesz Jamesbe. Harry pedig mulattként születik, a homlokán a sebhely pedig az a hely, ahol ki fog nőni az egyszarvú szarv.
2021. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés. Én nem javasolnám egyiket sem. Ha plusz karaktert akarsz belerakni, akkor szerintem találj ki neki egy teljesen más családtörténetet, és jellemet.
2021. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Esetleg, egy olyan lány aki szintén gazdag családból származik,a mardekárba kerül (viszont mugli származású, de valamiért nem jönnek rá) a családja viszont varázsló mivolta miatt kiközösíti, esetleg jóban lehetne Lilyvel, az ő barátairól nem sokat tudunk (igen, igen ott vannak a tekergők, de velük csak az utolsó években lett jóban) esetleg Luna anyjával is jóban lehetne (ilyen módon ő is bekerülne a képbe) és hát mivel a mardekárban lenne, lehetőség lenne egy kicsit jobb képben is feltűntetni a házat , és hát ott van Piton és Regulus is. Érdekes lehetne :)
2021. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!