Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Régebben olvasott könyvet...

Régebben olvasott könyvet keresek. Valaki ráismer? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Régebben olvastam, imádtam könyvtárból kölcsönözni és szinte faltam a regényeket. Sajnos határidőkor visszavittem és nem olvastam végig, meg sem hosszabbítottam, viszont pár napja már megint nagyon piszkálja a fantáziám. A lényege: Volt egy férfi aki elrabolt egy csajt. Több lányt is rabolt már el és mindre feltetoválta ugyan azt a tetoválást. Egy szobában tartotta és minél jobban viselkedett annál több dolgot kaphatott. Talán az is ebben a könyvben volt, hogy talált pár levelet amit az előző lányok írtak és ő is írni kezdett egyet. Bár lehet hogy ezt már csak egy másik könyvböl keverem. Aki tud segíteni előre is nagyon köszönöm!
2021. febr. 26. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán Anne Frasier-től A testolvasó?
2021. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem erre gondoltam, viszont ezt is nagyon ígéretesen hangzik. Abban leginkább az elrabolt csak szemszögéből volt a történet.
2021. febr. 27. 08:25
 3/4 Kawada2365 ***** válasza:
Tudom,hogy nem ezt a könyvet keresed, de Fowles: A lepkegyűjtő c. könyve is ilyesmiről szól, és ott mind az elrabolt csaj, mind a fogvatartója szempontját megismerheted.
2021. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást! 2 nap alatt kivégeztem a lepkegyűjtőt, nagyon lekötött. :)
2021. márc. 26. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!