Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kíváncsí volnék, hogy láttátok...

Kíváncsí volnék, hogy láttátok-e a filmet vagy olvastátok-e a könyvet a Sorstalanság című regényről kinek mi a véleménye róla.?

Figyelt kérdés
Én mégcsak a filmet láttam de annyira megérintett és felkavart ez az egész történet és durva ,hogy ezt tényleg áttélték az emberek annó engem nagyon megérintett ez az egész történet.

2021. márc. 3. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a film, ugyanúgy a könyv is túl van értékelve.
2021. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kawada2365 ***** válasza:
76%

Szerintem ha a film megérintett, akkor érdemes lenne elolvasnod a könyvet is. Nagyon ritka az, amikor egy történet úgy van megírva, hogy maga az olvasó többet tud a történésekről, - legyenek azok bármilyen szomorúak is, - mint a könyv főszerelpője.


Nekem személy szerint "tetszett", de el tudom azt is fogadni, ha valaki túlértékeltnek tartja.

2021. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes, hogy az 1975-ben kiadott könyvről, szinte semmit nem lehetett korábban hallani, és 30 év kellet ahhoz, hogy film legyen belőle.

Személy szerint nem tartom annyira kiugró filmnek, és a 80-as 90-es években bizonyára sokkal kisebb szenzáció lett volna, de 2005-ben már úgy tűnt, "fogadóképes" rá a világ.

Mindezek ellenére tisztelet az alkotóknak, mert pl. én sem könyv sem film formában nem tudnék ilyet produkálni. ;)

2021. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A könyvet olvastam, tetszett, de annyira hú de nagyon nem maradt meg. Sok holokausztos könyvet olvastam, mindegyik hihetetlenül megrendítő.
2021. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak azért néztemmeg a filmet mert érttségi tétel. Szerintem már címe sem jó.

Miért lenne sorstalan akinek az a SORSA,hogy holokauszt túlélő?

Majd a SORS ugy hozta,hogy Nobel dijjat kapott.

Vagy rosszúl látom?


A film pedig hozzta a szokásos holokauszt történetet. Talán annyi a különbség a többihez képest,hogy egy kiskamasz szemszögéböl látjuk. A dolgok végét.

2022. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!