Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek bekéne tiltani az...

Szerintetek bekéne tiltani az ilyen motivációs, self help könyveket?

Figyelt kérdés
Kutatások azt igazolják, hogy ezek a könyvek nagyon ártalmasak az embereknek, és szerintem jól tennék, ha betiltanák.

2021. márc. 16. 15:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Inkább földhöz ragadt tudományos könyveket kéne olvasni, nem ilyen ezoterikus betiltandó szarokat.
2021. márc. 16. 15:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,én se vagyok ezob.zi...

De mindenki azt olvas és abban hisz amiben akar.

Ne dühöng rajta... Értelme sincs!

2021. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
A motivációs könyveknek még mindig több értelmük van, mint a Bibliának. Előbb azt tiltasd be. Én lennék az első, aki megköszöni.
2021. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiltáshoz nagyon pontosan definiálni kell, hogy milyen könyvekről van szó, ill. miért olyan baromi károsak. Egyébként sok pszichológus is ír önsegítő könyveket, meg sok saját történetet és tapasztalatot mesél el.
2021. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Némelyik tényleg ártalmas, főleg, ha az olvasó szó szerint veszi a benne leírtakat.
2021. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyfelől osztom a véleményed a könyvekről. Másfelől mégsme kéne betiltani. Azt kéne elérni, hogy olyan legyen mondjuk az oktatás, hogy az emberek ne higgyenek el hülyeségeket. Meg hogy ha valakinek gondja van, ne legyen ciki pszichológushoz menni.
2021. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!