Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasni szeretők, mennyi...

Olvasni szeretők, mennyi pénzt adtok havi szinten könyvekre, könyvtárba járás mellett?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó, nem minden hónapban veszek könyvet, de szeretem az antikváriumokat :)
2021. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 8-10 000 forintot, pár havonta rendelek 3-4 könyvet.
2021. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Kb. 3 havonta szoktam rendelni 1-2 könyvet. Még mikor nem voltak a lezárások jártam könyvesboltba is. Van hogy csak nézelödöm ott de sokszor veszek is valamit. Viszont a tavalyi karantén òta jobban rááltam az e-könyvekre/online könyvekre.
2021. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hónapok óta nem vettem könyvet. De maximum 7000 Ft-ot szoktam kiadni, attól függően, hogy egy, vagy két könyvet veszek éppen. Egyébként december óta nem vettem új könyvet, a könyvtár meg jelenleg zárva van. Plusz itthon is van még olyan könyv, amit nem olvastam.


Most pl. az 1960-as kiadású Tom Sawyer kalandjai c. regényt olvasom. Még sosem olvastam, ellenben már nem egy adaptációt láttam belőle. És nagyon szórakoztató olvasmány még felnőtt fejjel is. :)

2021. márc. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Semennyit, általában... Esetleg ha pár százasért találok valamit antikváriumban.

Járási könyvtárban igen sok könyv van, szóval van választék. Most meg újraolvasom a 20-30 éves könyveimet.

2021. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsu666 válasza:
Semennyit. Digitálisan olvasok tableten, és a netről rengeteg jó könyvet tudok letölteni ingyen. Egyébként azért döntöttem így kb. 3 éve, mert a lakásban már egy db könyvet sem lehet lerakni, annyi van, sajnálok megválni tőlük. Most az asztali gépemhez kellett külső winchester, hogy elférjenek a netről letöltött könyvek.
2021. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most nem veszek,annyi könyvet felhalmoztam az évek során.
2021. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!