Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerettek gyertyafénynél olvasni?

Szerettek gyertyafénynél olvasni?

Figyelt kérdés

Én igen, valahogy olyan különös hangulatot ad az olvasásnak, jobban figyelsz, és izgalmasabbnak találod az izgalmas részeket.


Múltkor pl. Dickens Karácsonyi Énekéből a szellemes részeket éjjel 1-kor olvastam, úgy hogy csak három gyertya égett az íróasztalomon. Borzongató élmény volt! ;)



2021. márc. 24. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Nem szeretem, ha "mozog" a fény. A szemem elfárad tőle. Gyerekkoromban sokszor olvastam rossz fénynél, akkor nem értettem, hogy miért szúr le anya, tesóm, stb. Most már igen.
2021. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Még nem próbáltam, de ha azt vesszük, hogy én mindig kinyitom az ablakot, hogy jöjjön be jó sok fény, plusz a lámpát is felkapcsolom, és az íróasztalom lámpáját is, hogy minél világosabb legyen, akkor szerintem nem tetszene.

Jó, lehet, hogy hangulatos, de én szeretek "mindent látni", szóval ha olyan félhomályba kéne olvasni... Hát tuti megvakulnék.

2021. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Gyertyafénynél nem, viszont azt szeretem, mikor lekapcsolom a szobám nagy villanyát, felkapcsolom magam mellett kis sárga fényű éjjeli lámpámat és amellé fekszek le olvasni. Olyan kis kuckós hangulata lesz egyből a szobának :D
2021. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Szeretem a látásomat, úgyhogy nem.
2021. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Így is szemüveges vagyok, nem szeretném még jobban rongálni a szemem. Amúgy sincs gyertyánk. Ha meg lenne, attól félnék, hogy ráborul a könyvre. Lakástüzet sem szeretnék.
2021. márc. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2021. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
A csak gyertya nekem túl sötét,de amikor felkapcsolom az olvasó lámpám akkor gyújtok még egy gyertyát is. Így nagyon hangulatos.
2021. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem szeretem a gyertyafényt, mert a rohadt Ceausescu-rendszer jut róla eszembe, mikor nem volt áram és este muszály volt gyertyánál tanulni. Szóval felőlem a fene ott egye meg a gyertyát meg Ceausescut meg a kommunizmust, ahol van.
2021. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!