Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha az Azkabanból nem lehetett...

Ha az Azkabanból nem lehetett hoppanálni, akkor a szökéskor hogyan jöttek ki onnét a rabok? Kiúsztak?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 01:11
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Voldemort rendezte meg a szökést. Valószínűleg zsupszkulcsokat is készített hozzá.


Amúgy igen, ki lehet úszni. Sirius például úgy szökött meg.

2021. ápr. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Vagy varázsolsz magadnak egy csónakot?
2021. ápr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

#2

És pálcád honnan lesz? Csak mert azt elveszik...

2021. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

#3


Az egy plot hole a sztiriban. Ha a Roxfortból kirúgott diákok pálcáját eltörik, az azkabani rabok pálcáját minimum egy működő vulkánba kellene dobniuk. Az Azkabanból szökötteknek mégis van pálcájuk.


Amúgy a pálca nélküli varázslás se kizárható. Egy csónakként használható jégdarabot csak nem lehet olyan nehéz csinálni abból a sok vízből.

2021. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

#4

Igen olvastam. Vagy két percig nevettem folyamatosan.

De egyébként a kézmágia nem könnyű dolog, sőt, nem is tanulhatja meg mindenki, csak a nagyobb erejű varázslók (pl.Dumbledore), és nekik is sok tanulásukba kerül.

2021. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Dobtak egy üzit Voldynak hogy vigye már el őket. :)
2021. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is vagy kiúsztak, mint Sirius, vagy Voldemort segített nekik. A pálcájukat meg fogalmam sincs, hogy hogyan kapták vissza, ez egy igen jó kérdés. Szerintem nem semmisítették meg, mivel pl Arthúr Weasley is rövid ideig a börtönben volt, és miután kiderült ártatlansága, visszakapta a pálcáját.
2021. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Arthur Weasley??? Ő mikor is volt börtönben?
2021. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha jól emlékszem, még az első részben. De javítsatok ki, ha tévedek.
2021. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Arthur nem került börtönbe. Egyszer a Weasley ikrek említik a 3. részben, hogy az apjuk járt az Azkabanban és mesélt nekik róla, de valószínűleg csak munka ügyben járt ott. Semmi nem utal rá, hogy ő maga börtönbe került volna.
2021. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!