Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura hasonló könyvek?

Leiner Laura hasonló könyvek?

Figyelt kérdés
Már minden Leiner Laura könyvet kiolvastam.Tudnátok hasonló könyveket írni?
2021. ápr. 17. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hasonló lehet a d.a.c. Csak egy részét olvastam, de nagyon tetszett, csak még nincs meg a többi könyv.
2021. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lol könyvek is hasonlók (pl. Segítség Youtube sztár lettem!) esetleg a Neveletlen hercegnő naplója, vagy a Hűvösvölgyi suli. Talán még az Időtlen szerelem triológia (Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld), Hex Hall. Ezek inkább fantasy könyvek, viszont ugyanúgy tinédzserekről szólnak és van bennük romantika.
2021. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Hűvösvölgyi sulit én a SzJG előtt olvastam és nagyon hasonló, csak ajánlani tudom.

Az Időfutár sorozat kicsit más, én nem olvastam, de sok jót hallok róla és rengeteg LL fan olvasta.

2021. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az időfutár egy részét olvastam, nagyon tetszett, másabb mint az SZJG de nagyon jó könyv az is, csak ajánlani tudom:)
2021. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Laurából csak egy van, viszont van pár hozzá hasonló könyv :)

Én a Caraval trilógiát ajánlom, az nagyon jó!

2021. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Anna0806 ***** válasza:

Lol könyvek (Lángra lobbant nyár, Keserédes nyár, Rád hangolva, Kivédhetetlen szerelem, Cinder és Ella duológia) Hűvösvölgyi suli sorozat, Sulijegyzetek sorozat (Nyitótánc, Ballépések, Táncvarázs, Szívkeringő)

Szerintem ezek mind hasonlóak a Leiner Laura könyvekhez. Én mindet olvastam és mind nagyon tetszett. Bátran ajánlom mindet.

2021. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!