Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan angol könyv amelyik...

Van olyan angol könyv amelyik megtanít felső fokig angolul beszélni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 20:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
42%
Van, de szerintem sokkal jobb, ha tanár készít fel téged, neki azért mégiscsak vannak személyes tapasztalatai is.
2021. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudtok linkelni egy ilyen könyvet?
2021. ápr. 22. 01:08
 3/11 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy jelenleg milyen szinten vagy
2021. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A legalapabb szinten vagyok!
2021. ápr. 22. 17:56
 5/11 anonim válasza:

Akkor egy alapszintű könyvvel kéne kezdened.

Annyiból jó, hogy a nyelvvizsgához nem kell a nyelvtan, így picit "könnyebb" dolgod lesz.


[link]


Itt elég sok a kínálat, szerintem innen tudsz olyat találni, ami jó lehet neked.

2021. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy a nyelvtani részre szerintem megfelelnek Raymond Murphy könyvei. Nekem például az English grammar in use 4. kiadása van meg. Viszont ezt nem főkönyvként ajánlom, mivel ez csak nyelvtan. Viszont tényleg mindent tartalmaz a könyv, nagyon ajánlom a nyelvtani részhez! Most is használni tudnád, meg később is, mert így minden fontos dolog benne van. Viszont tényleg csak nyelvtan van benne, szóval ne erre alapozz.


Esetleg kezdésnek Pons könyv? [link]

Nekem spanyolban van Pons könyvem, szóval nem tudom, hogy most konkrétan ez az angol milyen, de szerintem nézz utána, most pont akciós, lehet megérné még most megvenni. De mondom, nézz utána, nekem a konkrét angol könyveikkel nincs tapasztalatom.

2021. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6-os vagyok. Elnézést, nem figyeltem, hogy a kérdésben azt írtad, hogy van-e olyan könyv, amelyik megtanít felső fokúig beszélni. Most konkrétan úgy értetted, hogy egy darab könyv által? Vagy hogy könyvekkel lehetséges-e eljutni odáig? Szerintem nincs egy darab könyv, amiben minden benne lenne, amúgy. Kivétel az a nyelvtanos, amit előbb említettem, abban szerintem minden bent van. Viszont szókincshez, a szövegértés stb. elsajátításához nem elég egy könyv, sok gyakorlás kell oda. :)
2021. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én erre gondoltam, de még nem döntöttem el hogy melyiket veszem.

[link]

2021. ápr. 22. 19:29
 9/11 anonim válasza:
Ez szerintem jó könyv, amit még ajánlani tudok, az az English Grammar.
2021. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beszélni egy könyv sem fog megtanítani. Ahhoz filmeket kéne nézned vagy kazettát hallgatnod. De a legjobb, ha másokkal beszélgetsz angolul. Akkor megtanulsz angolul beszélni is.
2021. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!