Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok extrém humoros...

Ajánlanátok extrém humoros Harry Potter fanficeket, melyek magyar nyelven íródtak (vagy magyarra vannak lefordítva) és megtalálhatók a Merengőn vagy a Wattapadon?

Figyelt kérdés
Lehet a történet hosszú, lehet rövid, egy a lényeg, hogy nagyon vicces legyen.

2021. ápr. 23. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Roxforti kabaré/ Szórakozás felső-mármint Weasleyfokon - Wattpad

Már Megint A Tekergők - Wattpad

Szellemekkel az élet - Merengő

Harry Potter novellák (sarah_Ross_ -tól) - wattpadon. Ebből a 4. részt, James Potter, a Fekete-tó meg a furcsa kislány.

Ez egy fanfict kiegészítője, de érteni lehet anélkül is. Annyt jó, ha tudsz, hogy Barbara pár évtizeddel később, a csata után évekkel a Roxfortba meg SVKt tanítani, és kétévnyi se-veled-se-nélküled után hozzámegy Perselushoz, aki túlélte a háborút.


Lily Evans ajándéka - wattpad

Tekergők (MenkaArt) - Wattpad

2021. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Veitas vos liberatit az igazság szabaddá tesz,ez az abszolút kedvencem!!!
2021. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kívánj valamit

Merin megtalálod, fordítás, még nincs teljesen befejezve, de haladgat.

Röviden:Harry megtudja a jóslatot, és elszökik nyárra, hogy szép elményeket gyűjtsön. Eközben a halálfalók keresik, megismerkedik sok furcsa emberrel, és még furcsább szituációkba cseppen bele. Mindenki gondolkodik, és egészen veszedelmes fantáziáról tesznek tanúbizonyságot. De lehet van igazság abban amire gondolnak??

Hát elméletileg lehetne, de gyakorlatilag szegény Harry csak egy nyugis, szép vakációt szeretett volna, mielőtt Voldi leavadázza. XD



Ezt az ismertetőt én írtam, de igaz :)

Én jókat nevettem az eddigi lefordított fejezeteken.

2021. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fazekas Henrik és a Balaton rejtélye sarah_ross-tól. Lényegében az összes szereplő neve magyarosítva lett, és az egész a mi világunkban játszódik varázslat nélkül, szerintem nagyon vicces és érdekes felvetés, érdemes elolvasni
2021. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!