Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Furcsa lesz más kategóriájú...

Furcsa lesz más kategóriájú könyvet olvasni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek olvasni, eddig főképp regényeket olvastam el. Nemsokára befejezem a könyvet amit olvasok és szeretnék valami olyant választani ami önfejlesztő lehet. A problémám az, hogy félek attól hogy unalmas számomra. Hiányolni fogom azokat a részeket amiket a regényekben megszoktam. Erről mi a véleményetek?
2021. ápr. 27. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, ha a motiváció már van az olvasásra. Van, aki regényesebben ír, talán többet emel át a személyes érzéseiből, történeteiből - ez a stílus talán jobban bejön. Ha nem, akkor max. olvastál valamit, ami nem tetszett.
2021. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anna0806 ***** válasza:
100%
Nagyon okos gondolat az amit az első válaszoló írt és igaza van. Meg lehet próbálni. Én mikor másik műfajba kezdtem rettegtem, hogy mi van ha nem fog tetszeni és nem az én világom lesz.? Aztán úgy voltam vele miért is ne? Legfeljebb elolvasom és ha nem tetszik csak abbahagyom. Ha szeretnél belevágni hajrá. Nekem most biztos nem lenne ilyenre motivációm, de ha neked van ne habozz vágj bele. Bajod végül is nem származik belőle ha kipróbálsz valami újat. Eleinte biztos hiányolni fogod a már megszokottat, de ha szívesen bele vágnál akkor gyerünk.
2021. ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A motivációs könyvek is tudnak nagyon olvasmányosak, érdekesek lenni, egy próbát mindenképp megér.

Az se baj, ha kiderül, hogy mégsem jön be ez a műfaj, legalább kipróbáltad és nyugodt szívvel eldobhatod ezt a vonalat. Nem kötelező végigszenvedni egy olyan könyvet, ami nem tetszik.

Én évekig klasszikusokat, szépirodalmi köteteket olvastam, nem rég álltam át a fantasyra kíváncsiságból és hiába óriási váltás, nagyon élvezem, hogy teljesen más, mint amit megszoktam.

2021. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!