Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tippek a Leiner Laura IOV 2...

Tippek a Leiner Laura IOV 2 befejező részére?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak, mit tippelnek.

2021. máj. 7. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

szerintem lesz valami balhé, amiben benne lesz Sára apja, lehet, hogy idén is látogathatnak és Sára úgy dönt, megmutatja neki, hogy megérdemli a megbocsátást, de az apja ugyanolyan marad

konfliktus két csapat között, ami miatt valakit kizárnak

döntőzni fognak, de nem biztos, hogy megnyerik, szerintem a szürkék nyernek majd

és mindenki happy lesz a végen S és R összejönnek, V és D pedig együtt maradnak

2021. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Sára és Rajmund összejönnek és a végén másodszorra is a Szirtes nyer, és mivel egymás után csak kettőször viheti el a kupát ugyanaz az iskola, ezért ez lesz a lezáró rész és nem lesz új triológia.

Szerintem is lesz majd valamilyen balhé az izgalom és a dráma miatt de ezeken kívül még nem gondoltam másra :)

2021. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a csapat elveszíti, utána nem indulhat címvédőként az iskola és erről még két bőrt lehúzni nem lehet. Tehát én egyértelműnek tartom a győzelmet, de a kiszámíthatóság ellenére nagyon jó az egész történet kerete. :-)
2021. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz valami klasszikus Rajmundos balhé, jön a kizárás . ÉS mindenki őt fogja hibáztatni. Aztán valahogy kiderül hogy mégse ő volt.
2021. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mm lesz egy balhé ami Rá vall mondjuk, közben a világoskékek kavatak valamit mert megismerték a múlját.
2021. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!