Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Frank Herbert világhírű...

Frank Herbert világhírű regényének, a Dűnének most, május végén jelenik meg a képregényes változata (keménytáblás kötet formátumban). Érdemes-e megvennem, vagy inkább a regénnyel próbálkozzak?

Figyelt kérdés
A fentebb nevezett megjelenésről itt van részletesebb leírás: [link]

2021. máj. 8. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Ha reklámozni akarsz: info@gyakorikerdesek.hu
2021. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem (semmi pénzt kapok "reklámozásért").
2021. máj. 8. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom, hogy az univerzum akar-e nekem üzenni, de bármilyen könyvvel kapcsolatos dolgot látok, ez a cím mindig ott van. Alapból nem nagyon vagyok ennek a műfajnak a kedvelője, de nekünk még most is megvan ez a könyv. Mindig néztem, hogy milyen szép a borítója, de sose olvastam el. Viszont nem ez az első, hogy a neten is látom. Most már tényleg kézbe veszem egyszer rendesen. (Tudom, senkit se érdekelt, de én elmeséltem). Valaki olvasta már, jó könyv? Spoilert annyira nem akarok.
2021. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Persze, hogy megéri. Az egyik legjobb fantasy/scifi, amit valaha írtak. A témája pedig aktuálisabb, mint valaha: az éghajlatváltozás/elsivatagosodás és a vakhit a politikusokban, emberiség vezetőiben.
2021. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!