Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rendelt valaki mostanában a...

Rendelt valaki mostanában a Bookdepository-tól könyvet?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nem érkezett meg a csomagom, Londonban adták fel április 15-én, már igényeltem a könyv árának a visszafizetését. Kíváncsi lennék, hogy a Brexit vagy a koronavírus miatt van csúszás, vagy másnak rendben megérkezett a csomagja onnan? A Bookdepository azt írta, hogy a rendszerükben nem tudják megnézni hol tart a csomagom és mivel nem kaptam meg, úgy tekintik, hogy elveszett.

2021. jún. 3. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, múlt hónapban és rendben meg is jött.

Az amazonos csomagjaimmal van most ilyen csúszás ebben a félévben.

2021. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ki vitte ki a csomagot? Futár vagy posta?
2021. jún. 3. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Bemásolnád a BD válaszát?
2021. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Futár
2021. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Thank you for your reply and for confirming your delivery address. I have looked into this a little further for you and I am sorry to report that we have not been able to locate the shipment and as such will have to consider this to be lost in transit. We are so sorry for the disappointment this causes.


On this occasion, we can either refund or send a replacement. Could you please advise which option you would prefer?"

2021. jún. 3. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Még mindig nem jött meg a könyved?
2021. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi most láttam hogy írtál, nem jött meg, de a pénzt visszaküldték.
2021. aug. 10. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj. Hát sajnálom, pedig én megbízhatónak tartottam őket, már sokszor rendeltem tőlük, mindig max 2 hét volt, és mindenem megjött. Majd most ősszel szeretnék tőlük rendelni egy teljes könyv készletet, ami 50 ezer, remélem megjön majd.

Köszi a válaszod!

2021. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!