Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki ismer ULTRA hasonló...

Szcsenge123 kérdése:

Valaki ismer ULTRA hasonló könyvet mint az Szjg?

Figyelt kérdés
Most olvasom újra a Szent Johanna Gimit, és nem mondom hogy unom, hanem jó lenne úgy izgulni hogy vajon mi fog történni, mint mikor még nem olvastam ki. Viszont az alap történetet/szereplőket nagyon megkedveltem, szóval aki ismer hasonló könyvet mint az Szjg az kérlek írja le 🥺

2021. júl. 17. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Leiner Laura többi könyve.
2021. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Erdős Zsuzsanna trilógiája ilyen (1. Vedd már észre! 2.Még sincs vége! 3. Hidd el végre!)
2021. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 válaszoló: Nekem Laura többi könyve nem nagyon tetszik... Meg van a bízz bennem, meg ezek, és a Bexiböl is kiolvsstam 1 kötrtet, de nem kötött le anyira mint az Szjg😕
2021. júl. 17. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Leiner Laura - Bábel

Leiner Laura - Bexi sorozat

Leiner Laura - Iskolák Országos Versenye trilógiák


Tudom, hogy sokan a Hűvösvölgyi sulit javasolják majd, de szerintem az egy… nagyon gyenge utánzat, és a fiatalok részéről jóval negatívabb viselkedésmintákat tűr el / támogat.

2021. júl. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg Cabot - Egy neveletlen hercegnő naplója sorozat

(Ugyanúgy középiskolásról szól és naplószerűen van megírva)


Maros Edit - Hűvös völgyi suli sorozat

(én imádtam ezt a könyvsorozatot, jobban tetszett mint az SzJG. Semmiképpen sem SzJG másolat [mivel már maga az SzJG is csak egy utánzat, nem olyan eredetiek ezek a középiskolásokról szóló könyvek, kövezzetek meg] ha valamire mégis nagyon hasonlít akkor az a "Édesvölgyi Suli Szerelmes Ikrei" lesz, azt is lecsekkolhatod bár lehet hogy az TV sorozat és nem könyv)


Rainbow Rowell könyvei - Fangirl, Elenor és Park

(nem könyvsorozatok, de elég SzJG szinten vannak ha engem kérdezel)


Egyébként nem tudom szoktál-e könyvtárba járni, de ilyenkor ha végigjárod a tini részleget nagy kincsekre bukkanhatsz. :)


Remélem tudtam segíteni, tényleg nem olvasok már ilyesmi könyveket, de most ezek jutottak eszembe.

2021. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tavi Kata- Sulijegyzetek
2021. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!