Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Gondolkodtatok már azon, hogy...

Gondolkodtatok már azon, hogy írtok egy könyvet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 00:17
1 2
 1/12 anonim válasza:

én személy szerint igen! rengeteg jó ötletem is lenne hozzá.

hmm, ki tudja lehet hogy neki is állok .

2010. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én egyet el is kezdtem régebben. Mondjuk az túlzás, hogy elkezdtem, de írtam két oldalt. Nagyon jó témát találtam és magával ragadott. Egy éjjel, miko rhazamentem valahonnan akkor írtam azt a két oldalt. Aztán elfáradtam és azóta sem jött újra elő az ihlet, pedig annak már vagy 4 éve. De komolyan nagyon jó témát találtam ki, csak nem tudnám olyan ütősen kifejezni, ahogyan azt az írók teszik.
2010. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem is rengeteg ötletem van de nem megy a kifejezés...


(első) Remélem világklasszis lesz belőle :)

2010. aug. 28. 01:10
 4/12 anonim ***** válasza:
De még hogy! Rengeteg megkezdett történetem van, amit egy noteszbe irkálok, ha majd lesz időm, be is fejezem. A stílus valahol a tündérmesék és a fantasy határán van. Nagyon szeretek írni, csak nincs rá elegendő időm.
2010. aug. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nemcsak, hogy gondolkodtam, már el is kezdtem.
2010. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem írogatni, de nagyon régen. Író akartam lenni:) Most ott tartok, hogy megvan 3 történet, csak ki kellene dolgozni mindegyiket, de szerintem ebből már nem lesz semmi.
2010. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ne add fel.. kitudja h milyen sikeres lenne ha megírnád
2010. aug. 28. 20:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Épp egy könyv közepén tartok, úgy 150 oldalnál. ;D
2010. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én először csak az iskolai fogalmazásokat írogattam meg, majd írtam egy-két történetet. Akkor abbahagytam (Kb 10 évesen). Most írtam egy Twilight fanficet. És most nekikezdek egy könyvnek is.

Amúgy szoktak lenni jó ötleteim és akkor jön egy mégjobb és nem tudom beleépíteni.

Amúgy írtam már zenékhez "forgatókönyvet" (még a hozzánk leközelebb szóbajöhető halyszíneket is hozzáírtam, csak senki nem akarja megcsinálni XD)

Meg írtam iskolai szerepeket is

Hát kb ennyi. Jah meg egyszer egy kezdetleges verset is összedobtam.

12/L

2010. aug. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nah az már akkor valami.. csak olvass és tapasztalj..
2010. aug. 29. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!