Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner laura könyvek főszerepl...

Leiner laura könyvek főszereplőinek mbti típusai ?

Figyelt kérdés

véleményem szerint :

reni : isfj 9w1

beki : isfp 4w5

hanna : isfj 1w2

zsófi : enfp 6w7

sára : (nem vagyok benne biztos) istp 8w7



2021. aug. 17. 13:09
 1/3 anonim válasza:
69%

szerintem jól betaláltad ezeket, legalábbis én egyet értek vele többségiben. viszont hannánt kezdetében (az anyukája halála előtt) inkább esfj-nek mondanám. bát könnyen lehet, haogy a funkcsióji cserélődtek, hiszen ez a két tívus nagyon hasonló minden szempontból.

sárát én először estp-nek hittem, de belegondolva az istp jobbnak tűnik.

az enneagramhoz nem nagyon értek sajnos, esetleg ha épp ráérsz, tudnál róla magyarázni picit? mert nagyon érdekel.

2021. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

megértem miért gondolod azt , hogy esfj volt viszont szerintem azelőtt nem igazán volt önmaga de viszont esfj isfj nagyon hasonló így lehet , hogy régebben esetleg Fe-t többet használt .

egyenként az enneagram a felelmeid és vagyaidat mutatja meg .

pl : 9w1 enneagram attól fel , hogy elveszíti azt ami a legjobban számít neki és a vágya a béke és , hogy egy nyugodt békés társadalomban éljen

2021. aug. 18. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Hanna inkább istj, mert bár nagyon érzelmes sokszor, szerintem inkább gondolkodó mint érző típus.
2021. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!