Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit tegyek, ha annyi könyv...

Mit tegyek, ha annyi könyv rajta van a bakancslistámon, hogy 10 élet is kevés lenne rá ha csak olvasnék?

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia Sorstárs! :)

Olvass te is ezerrel :) És próbálj meg ellen állni az új könyveknek.

És kerüld jó messze az antikváriumokat, mert sose lesz vége!!!

Én ott tartok, hogy buszra várva/ a tíz perces úton is olvasok (ha hagynak).

2021. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Így is alig van időm és szeretek lassan olvasni, hogy értsem is :|
2021. szept. 20. 21:02
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor reménykedj, hogy sokáig fogsz élni :)
2021. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Kekcsi válasza:
90%
Prioritizálj.
2021. szept. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Idén jelenleg 68 elolvasott könyvnél tartok. 😅 Amikor van egy kis időm mindig olvasok, még ha éppen csak 1-2 fejezetre jutt időm, akkor is olvasok.

Most jelenleg csak 10 könyv van ami már elolvasásra vár,plussz további 50 a kivánságlistámon. 😅

Kiválasztom,hogy melyik érdekel a legjobban,és mindig azzal kezdek.

Én az alvás időmböl is vettem le 1 órát, de nekem ez a kevesebb pihenés is elég.

2021. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Nekem csak pár könyv van a kívánságlistámon, de nekem meg pénzem nincs rájuk. Kinek mi. 😅
2021. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os, könyvtár is létezik a világon. Én pl. inkább könyvtárba járok, mivel ott is megtalálom azokat a könyveket, amiket el akarok olvasni. És nem kell megvenni őket. Venni ritkán veszek, mivel iszonyat drága egy könyv már.
2021. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én ezért szeretem az antikváriumokat, volt olyan, hogy postaköltséggel együtt olcsóbban jöttem ki, több könyvvel, mint ha azt az egy könyvet vettem volna meg, amit kerestem, de boltban.

Én is sokat jártam könyvtárba, de az nekem külön túra, mert eléggé kiesik.

Szomszéddal szoktunk könyveket cserélgetni :)

2021. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom ti hol jártok antikváriumokba, de én ami antikvár könyveken látok, a neten is, rendszeresen többszöröse mint az új. Pl. egy régi Star Wars könyvet ami anno 3999 Ft volt ha jól rémlik, minimum 15 ezerért hirdetnek mint antikvár könyv, vagy drágábban.

Emellett antikváriumban sokszor agyon vannak használva a könyvek, gyűröttek, szakadtak, pecsétesek, oldalhiányosak...

2021. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Erőteljes szelektálás, és antikvarium.hu !
2021. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!