Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nincs meg esetleg valakinek a...

Nincs meg esetleg valakinek a link ehhez a történethez ?

Figyelt kérdés

Már jó régen olvastam kettő fanfictiontsz egyik EXO chanbaek.

Maga a történet arról szólt hogy ChanYeol aki idol beleszeret BaekHyunba aki az apja farmján dolgozik és bántalmazza. Később majd ha jól emlékszem ő is csatlakozhat mint énekes vagy manager ?


A másik story Hunhan és a Burok film alapján meséli el ahol Luhan átvette Sehun ?szerelmének? testét.

Sőt azt hiszem még terhes is lett.



2021. okt. 4. 08:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Szuper az első meglett pont de a másodikat meg mindig nem tudom 🥲
2021. okt. 4. 08:57
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

Istenem ezek a meleg fanfiction-ök... Ki lehet kergetni velük a világból. Valami eszméletlen, hogy mindenhonnan ez ömlik, hogy a kpopban a srácok és a nők is mind homosexuálisak. Ti betegek vagytok komolyan. Valami nem stimmel nálatok. Ez elsősorban azoknak szól, akik ezeket élvezik. Én értem, hogy vannak olyanok akik mások, és ezzel semmi baj nincs, de fel kéne fogni, hogy a világ nem erről szól és nem ekörül forog. Abba az ilyenek belegondoltak, hogy ezeket látva a kedvenc idoljuk hogy érezheti magát? Ugyanis 99%, hogy ő nem olyan amilyennek ezek az emberek látni szeretnék. Vagyis mondjuk ki, hogy nagy valószínűséggel heterók. Nem tudom kinek mennyire tetszene, ha mások elferdítik a szexualitását, csak azért mert úgy jobban tetszik.

Hát nem azért, de ha egy kicsit is szeretitek, tisztelitek az illető idolt, akkor nem fantáziáltok ilyenekről, maximum a saját kis fejetekben. Ha annyire szeretnétek tudni, egyik ázsiai kultúrában sem elfogadott a másság, ami nem vélemény, hanem tény, ezért viszont marha kicsi az esély, hogy két férfi vagy két női idol egymást szereti.

Amit a képernyőn láttok az nem más mint fan service, ami csak arra szolgál, hogy a hozzátok hasonló rajongók igényeit kielégítsék. A kpop nem erről szól könyörgöm. A másik hasonló baromság a shipelés. Két idolt hírbehozni egymással, akik véletlenül egyszer egymásra néztek és a rajongók szerint már össze is házasodtak, és itt megint csak mindegy, hogy két női, két férfi, vagy két különböző nemű idolról beszélünk. A vicc amikor a valós kapcsolataikat sem veszik figyelembe. Pl láttam olyat, ami szerint Momo és Jungkook már össze is házasodtak, miközben mindenki tudta, hogy Momo még Heechul-el volt együtt. Ezek olyan gázak. Vagy mikor a WJSN két kínai tagját (Xuan Yi és Mei Qi) hírbehozták, hogy a két kínai milliomos nő összeházasodott. Hát ezek komolyan.... Hányok ezektől.

Jah amúgy 13 éve töretlenül kpop fan vagyok, de sajnos a normális fajtából, aki a kpop-ból a valóságot látja és nem hiszi azt, hogy a kpop a homoszexuálisak gyülekezete. Csoda, hogy akik nem szeretik a kpop-ot azok mindenkit lehomároznak, aki kpop-ot hallgat? Az ilyenek miatt. Hangsúlyozom, hogy semmi bajom ha valakinek más a szexuális beállítottsága, azzal viszont van ha ezt másokra is rá akarja kényszeríteni, illetve másokat is így állít be csak azért, mert neki így tetszik.

Elnézést a hosszú kommentért de már nem tudtam magamban tartani.

Hallgassatok kpop-ot de nem kell ehhez baromságokról fantáziálni. Lehetnek fanfiction-ok, de ne már minden a homoszexualitásról szóljon könyörgöm.

2021. okt. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ok boomer.


Nem érdekel ki mit gondol róluk mintha valami szekta lenne lol itt aki sajna beteg az max te lehetsz.


Ha én szeretem az ilyen típusú történeteket Miss. Homofóbia abba se te se az adott híresség nem fog belehalni sőt jobban se fogtok aludni ha többet nem olvasok ilyet.


Mindenki gondoljon amit akar, ők ezt vállalták és ha annyira zavarja őket nem kell Idolnak lenni.


Az ilyen nagy fanok mint te meg másra nem képesek mint bele állni mindenbe. Esküszöm fájt volna ha csendben maradsz ?

2021. okt. 9. 23:27
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos nem tudom melyik ez a fanfic kedves kérdező, de nem tudok elmenni a a másik válasz mellett szótlanul.


#2 miért lenne bárki is beteg emiatt mert ilyeneket olvas vagy ír?! elsősorban senkinek semmi köze hozzá, másodszor mert ilyet olvas valaki nem feltétlenül fogja azt gondolni hogy ők a valóságban is együtt vannak, vagy melegek vagy bármi.. benne van a nevében hogy FICTION vagyis hogy kitalált..

2021. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Azért baj kedves 4es válaszoló, mert egy álomvilagban éltek aminek a kpop-hoz semmi köze, sőt egyáltalán Ázsiához sincs semmi köze. Engem igenis zavar, h az összes idol melegnek van beállitva és még1szer mondom h sokan pont emiatt nem szeretik a kpop-ot mert ezt látják belőle. Nem tudom mi bajotok a hetero idolokkal. Jah és kedves kérdező, nem vagyok homofób, de ezt is leirtam. Semmi bajom a mássággal, azzal viszont igen, h minfen erről szól.
2021. okt. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedeves kettes válaszoló ha anyira heteró fanfiction keres képzelje tele van vele a net és a wattpad. Csak heterót lehet találni szinte mindenhol🙃
2023. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves második válaszoló! Itt van egy hetero fanfiction.

[link]

dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!