Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpad olvasók! Fantasy...

Wattpad olvasók! Fantasy történetben jó ha van kép?

Figyelt kérdés
Például egy lényről, mondjuk, ha nem ismernéd a vámpírt, a jellem leírás mellé kép? Vagy ez így nem játszik?

2021. nov. 7. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez nem jó ötlet. Ez majdnem ugyanaz, mintha a karakterekhez is tennél képeket, ami szintén nem egy pozitív dolog. Az mondjuk neked lehet könnyítés, ha keresel egy képet és az alapján írod le, hogy néz ki, mert így pontosabb lesz, de ne tedd ki a képet a sztoriba!
2021. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Én ott nyomom ki a történetet, ha képet rak bele. Nekem ez ugyanolyan, mintha leírás helyett a ruháról egy képet rakna be. Azonban, ha úgy általánosan vannak alul vagy külön bejegyzésben a fajok, azt ki lehet hagyni. Jobban szeretem, ha az író maga írja le a szörnyet, ha a leírása képet alkot a fejemben.
2021. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ne, szerintem abszolút nem jó ötlet, ha vannak egy sztoriban képek. Olyan mintha lusta lennél leírni egyes dolgokat, még akkor is ha mégis van mellette leírás.
2021. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Anna0806 ***** válasza:
90%
Szerintem hagyd ki. Tapasztalt fantasy olvasóként én nagyon nem szeretem sem valós könyv formájában sem Wattpaden ha tele van képpel. Egyrészt vizuális típus vagyok és imádom a képzeletemre hagyni ezt a csúcs leírások által, másrészt pedig bár imádom ezeket olvasni frászt kapok ha meglátom az ilyen szörnyeket képen szóval én azt mondom, hogy ne. Jobbak az igényes leírások.
2021. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy milyen kategóriájú nem jó. Nagyon zavaró tud lenni, miközben beleeléd magad a sztoriba, és egy kép megzavarja azt. Mint ahogy írták előttem magadnak kereshetsz, ugy könnyebb leírni. Ha nagyon akarsz képet beilleszteni, akkor a fejlécbe(remelem így hívjak) tudsz berakni, de akkor is legyen leírva.
2021. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Max ha te rajzolod, s valami olyanról van szó, ami nem közismert.
2021. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. Borzasztó idegesítő ha teletűzdelik képekkel,pláne ha három mondatonként betesz egy képet... Egy: az a kép valaki más munkája, bosszant mikor más munkájával villognának. Kettő: ha nem tudja szavakkal leírni azt a lényt, ne írjon... Amellett hogy ne nézze hülyének meg fantáziátlannak az olvasót.
2021. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

amit te keresel az a vizuál novel ami nem rossz! nem értem miért szíídják :DDD

a lényeg tény nem lehet tele rakni valamint jobb ha te csinálod

valamint nem egy character design képet kell csinálni hanem egy képet ami kapcsolodik a storyhoz! azaz pl ha van egy harc jelenet amiben végre meg mutatkozik a szörny akkor ahogy harcolnak azt le rajzolni

2021. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, lehet hogy te szereted, de ha olvasni akarok, akkor nem képeket várok el. Pláne nem a történet HELYETT.
2021. nov. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem érted a lényeget! olvass csak nyugodtan csak sokszor valamit félre fogsz képzelni a képek viszont segítenek megeleveníteni az író világát mert itt nem a te világodat kell elképzelni hanem az általa kreált világot!

a történet helyett meg abszolút nem fogsz te képeket nézni hanem részesei a történetnek

nem kell mindegyikbe persze hogy nem de az hogy a magad fajták kizárják a stílust az már nevetséges... ":D

2021. nov. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!