Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy wattpados könyvben inkább...

Egy wattpados könyvben inkább látnátok a szreplőkről 1-1 képet, hogy az író hogyan képzeli el őket, vagy nem?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 11:42
A kérdező szavazást indított:
legyenek képek
ne legyenek népek
35 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, borzasztó gyerekes és amatőr.
2021. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb húzás, ait egy író elkövethet. Zavaró, és ha már könyv, akkor tudja leírni az író a kinézetet is. Olvasni szeretnének az emberek, nem képeket nézegetni.
2021. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a regény végén szeretem, addigra megismertem a karaktereket, és érdekel is, hogy az író hogy képzelte el.

A regény eleji képes karakterfelsorolást viszont nem tudom hova tenni. Azt sem tudom még, hogy kik ezek, és van, hogy egy egész hadsereget felsorakoztatnak. Van ember, aki ezt megjegyzi?

2021. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 imádom ahogy leírtad, igazad van, én is mindig elolvasom, de a felét nem jegyzem meg, szerintem a könyv végére fogom rakni. Köszi!
2021. nov. 15. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy-két kép (a leírás mellé, nem helyette!), melyeket maga az író készített (nem csak leszedte valahonnan), akkor szerintem semmi gond nincs vele. Ugyebár a valódi könyvekben is vannak illusztrációk.

Az viszont már vállalhatatlan, mikor a szerző odaömleszt animekből, filmekből kivágott képeket, hogy "így néznek ki és kész". (Ennek fokozása, mikor egy csomó ruháról is benyom képeket, "ezt viseli ma a szereplő").

2021. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretném. Azt viszont marhára utálom ha a 263. Oldalon derül ki, hogy valaki fekete bőrű. Vagy mondjuk szőke. De a leírás sem mindig számít. Engem soha senki nem fog arról meggyőzni, hogy Bexi nem szőke. Az én fejemben az és kész.
2021. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!