Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan magyar könyvesboltról, ahol csak 100 000 Ft rendelés felett nem kell kifizetni a szállítási díjat?

Figyelt kérdés
Csak nekem furcsa?
2021. dec. 2. 10:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%
Zsidók.
2021. dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Munkatársam szokott tőlük rendelni, és úgy látszik, hogy ma sikerült meggyőznöm, hogy hagyja ott őket, mert végre megértette, hogy lehúzzák.


Visszatérve a kérdésemre: ilyen magasan meghúzott határral még sehol sem találkoztam Magyarországon.

2021. dec. 2. 11:11
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem 10.000 akart az lenni? Melyik ez a könyvesbolt? Ha tényleg annyi,akkor még jó,hogy lebeszélted róla a munkatársad.
2021. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a 100 ezer Ft inkább 10 ezer lesz. Ki rendel egy könyvesboltból 100 ezer Ft feletti értékben? Talán egy könyvtár.
2021. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne lehúzás? A cégnek pénzbe kerül, hogy kiszállítsák, semmi rossz nincs abban, ha ezt nekem kell kifizetnem, hiszen egy szolgáltatásért fizetek, nem a semmiért. Illetve lehetnek más szempontok is egy webáruház kiválasztásánál, például lehet, hogy az áraik meg alapból jobbak, vagy olyan könyvek is megtalálhatóak ott, amik máshol nem, lehet jó az ügyfélszolgálatuk, vagy nagyon gyorsan szállítanak, stb. Az sem utolsó szempont, hogy hogyan csomagolják a postázott terméket. Én inkább kifizetem azt a szállítást, de legyen rendesen becsomagolva, és sérülés nélkül kapjam meg. Találkoztam már olyan webáruházzal, ami olcsó volt ugyan, de a termék doboza csak egy kartonnal volt körbetekerve, és így teljesen összenyomva érkezett meg.
2021. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
„100.000 forint összérték felett Budapestre külön szállítási költség felszámítása nélkül elvisszük Önhöz a beérkezett könyveket, az ország bármely pontjára pedig díjmentesen elpostázzuk azokat.”
2021. dec. 2. 17:09
 7/26 A kérdező kommentje:

„Ha tényleg annyi,akkor még jó,hogy lebeszélted róla a munkatársad.”


Kicsit nehezen, de megértette, hogy már két rendelésre felszámított postaköltség árából vehet egy új könyvet.

2021. dec. 2. 17:12
 8/26 A kérdező kommentje:

„Találkoztam már olyan webáruházzal, ami olcsó volt ugyan, de a termék doboza csak egy kartonnal volt körbetekerve, és így teljesen összenyomva érkezett meg.”


Sajnos, a legtöbb könyvesbolt és kiadó így jár el, vagy éppen bedobja egy „bubis” borítékba.

2021. dec. 2. 17:14
 9/26 A kérdező kommentje:
Vagy amikor a futár sem érti meg, hogy nem kellene rányomni a térdével a csomagot a falra, mert ő csomagátadás előtt még „bűvészkedik” a csomaggal és a leolvasóval, a telefonnal... és nem esik le neki, hogy miért ordítok vele...
2021. dec. 2. 17:20
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk normálisan is lehet beszélni, nem kell ordibálni...
2021. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!