Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jó regényíró Andy...

Szerintetek jó regényíró Andy Weir?

Figyelt kérdés

#Artemis #Andy Weir #A marsi #A ​Hail Mary-küldetés
2021. dec. 16. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2021. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem rendkívül túlértékelt. Én olvastam a Marsit, de arra nem lenne méltó, hogy a seggem kitöröljem vele. Bár nem ez az egyetlen agyonistenített könyv, amivel kapcsolatban így érzek.
2021. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem igazán.

Nekem a The Martian tetszett. Nem volt valami mélyen szántó cucc, de szórakoztató volt, érdekes és a vége szívmelengető. Elolvastam kb. 3 nap alatt, király, mehetünk haza.

A Project Hail Mary... uhhh. Most nemrég próbálkoztam vele, de félbehagytam, mert unalmas volt. Egyszerűen nekem ez már túl sok "UWU, vicces-esetlenke tudós pasas". Watney elviselhető volt, talán mert nála több más karakter is csinált dolgokat. Ő valahogy nem volt annyira idegesítő.

Másrészt nekem az amnézia-vonal kicsit olyan szappanoperás. Erőltetett.

2021. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Marsit én kifejezetten élveztem, nagyon jól egyensúlyozott a humor és a hard scifi között szerintem.


Az Artemis utána hatalmas csalódás volt, lapos sztori, erőltetett humor, stb.


A Hail Mary Projekt megint tetszett, nekem bejött a stílusa, és kifejezetten érdekes volt a scifi része. Az egyik korábbi válaszoló által említett amnéziás szálat mondjuk én simán kihúztam volna.


Olvastam pár novelláját is, azok tetszettek. Ha jól emlékszem, magyarul csak az "A tojás" c. érhető el közülük.

2021. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egyik regénye sem tetszett
2022. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!