Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Draco Malfoy miért akarta...

Draco Malfoy miért akarta annyira Hermione halálát? Csak azért mert nem tisztavérű mágus?

Figyelt kérdés
Ez nekem soha nem volt rendesen megmagyarázva. Tudom hogy a szüleinek fontos volt a származás, de hogy a második részben is "Remélem Granger lesz a következő" kijelentés nekem nagyon dűhítő.
2021. dec. 25. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Draco Malfoy sosem volt normális.
2021. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
már ekkor ezt diktálták a fejébe...
2021. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

A származásán kívül, Hermione az órákon nem csak okos, hanem okoskodó is volt, felvágott a tudásával.

De egyértelműen a legfőbb ok, hogy Potterrel barátkozott, és Dracoval szembeszegült alkalomadtán.

"nekem nagyon dűhítő"

Igen, Rowling direkt ezért mondatott vele ilyeneket, hogy minél ellenszenvesebbé tegye az olvasók számára. Draco egy egyszerű, 100 %-ig negatív hős, és hogy nehogy egyes kijelentéseit elgondolkodtatónak, részben helyesnek tartsd, ezért be vannak szúrva ilyen dolgok, amiken fel tudsz háborodni, hogy eleve minden dolgát előítéletesen kezeld.

2021. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg Draco soha nem akarta IGAZÁN a halálát senkinek. Ahogy ez később ki is derült. Egy elkenyeztett kis hülyegyerek volt, akinek menőnek tűnt a feketemágia és könnyelműen dobálózott szavakkal. De később kiderül, hogy nem az a gyilkos alkat.
2021. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!