Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek lehet jövőm,mint...

Szerintetek lehet jövőm,mint erotika író? 23/F

Figyelt kérdés

Egy idő óta már tervezgetem,hogy ha nem is főállásban,de író szeretnék lenni,azon belül is az erotika érdekel. Az alábbiakban leírtam egy rövid történetet,mely inkább romantikus,mint erotikus,lényeges dolog nem történik benne,de ez csak egy szárnypróbálgatás,melyből tudni szeretném,hogy lehet e jövőm ebben az iparban. Abszolút kezdő vagyok,tanfolyamon nem vettem részt. A történet egy férjes 30as nyelvtanárnőről szól,Éváról és egy férfi diákjáról. A történet a tanárnő lakásán játszódik. Ebből nem tervezek könyvet,ezt direkt emiatt a kérdés miatt találtam ki,hogy visszajelzést kapjak. Elnézést kérek,hogy nem túl alapos és tudom,hogy sokkal-sokkal jobb is lehetne,de maximalista vagyok és ha még egy ilyen sablonszerűséget is tökéletesíteni kezdenék,ez a kérdés egy hónap múlva se lenne kiírva :D A helyesírási hibák miatt szintén elnézést kérek.


„Akkor és ott szertefoszlott minden,ami addig makacsul éket vert vágyaink közé. A lánc,mely addig fogva tartott minket,a lánc mely tabuk és szabályok sokaságából fonódott össze,most úgy hullott le lábaink elé,mintha csak a bocsánatunkért esedezne. Szabadok voltunk. Csak ő volt és én.

A szenvedélytől megvadulva estünk neki egymás ajkainak. A sebes indulás eredményeként majdnem rázuhantunk az asztalra,aminek ő addig támaszkodott,és amely telis-tele volt papírokkal,a szélén pedig egy pohár kihűlt tea foglalt helyet. Az asztal,játékunk intenzitásának eredményként arrébb csúszott,a pohár pedig tehetetlenül hullott a padlóra és tört szét száz meg száz darabra . Pár másodpercre mindketten megdermedtünk. Éva ekkor behunyta szemét,leült az asztal szélére és hangosan nevetni kezdett,miközben a hasamra hajtotta fejét. Én szintén elnevettem magam,de nem igazán vettem tudomást a dologról,az erős vágy miatt továbbra is csak egy dolgon járt az eszem. Puszit nyomtam Éva fejére és vártam,hogy abbahagyja a nevetést,miközben visszaemeltem a fejem. Amikor végre elhalkult,én gyengéden megfogtam az állát és felemeltem a fejét,hogy folytatni tudjuk,amit elkezdtünk. Kezeivel kisimította haját az arcából,majd rám nézett azokkal a hatalmas,gyönyörű kék szemeivel. Egymásra mosolyogtunk,de ez most már újból a kéjtől átitatott mosoly volt.

-Lassabban-suttogta csillogó szemekkel.

-Oké-mondtam,majd felemeltem őt az asztaltól és jobb tenyeremmel rácsaptam a fenekére. Zene volt füleimnek ez a csattanás.

-Oh-kiáltott fel kislányos nevetéssel és látszott rajta,hogy tetszett neki a dolog.

Ezután magamhoz öleltem és újból megcsókoltam. Nem telt bele sok idő és teljesen elvesztettük az eszünket,most már nem volt semmi,ami megzavarjon minket. A két nedves húsdarab szabadon járhatott vad táncot egymás körül. Éreztem,ahogy merevedésem egyre erősebb és erősebb lesz,miközben nyelvemmel az övét járom körbe és ízlelgetem,újra és újra . Fejeinket váltakozva döntöttük más és más irányba,karjainkkal egymást testét fogdostuk,kezeim egyre lejjebb köröztek,míg végül a fenekénél sikerült igazán komfortos helyet találniuk . Mindenét magamnak akartam,fel akartam őt falni. Ő pedig engem. Egyszerre voltunk egymás mindenre elszánt ragadozói és kiszolgáltatott prédái. Ebben a kéjes előszobában időztünk legalább három percen keresztül,ekkor azonban az addig szakadatlan ritmust hirtelen megtörte valami. Fogaival az alsó ajkamba harapott,és gyengéden húzogatni kezdte,aztán engedett rajta,de míg bármit is csinálhattam volna,újra ráharapott és gyengéden megint játszani kezdett vele. Kinyitottam a szemem és egyenesen az övébe néztem. Magabiztos tekintetével tudatta velem,hogy most ő irányít. Úgy éreztem magam,mint akit foglyul ejtettek,mozdulatlanul vártam a következő lépést. Pillanatok voltak ezek,de sokkal többnek tűntek. Szép lassan újra engedni kezdett a szorításból,immár utoljára,miközben egyre szélesebbre nyílt a mosolya. Végül ajkam újra szabaddá vált.

Láttam az arcán,hogy most már ennél többre vágyik.”



2021. dec. 29. 23:37
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem tetszik, érezni hogy nem vagy profi, de én olvasnám a történeteidet :D
2021. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ügyes vagy,így tovább!

Neked érdemes írni!

2021. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tovább olvasnám. Egész jó!!
2022. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Visszaolvastam az írást és most már látom,hogy lehetett volna sokkal jobb is,de még gyakorolnom kell.
2022. jan. 1. 23:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lakatos Levente is befutott valahogy
2022. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó.

Manapság az ilyen történetek mennek amúgy.:D

2022. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vessző után azért tegyél szóközt, még ha a sztorinak épp az is a témája, hogy a vessző bejusson a közbe...
2022. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!