Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King: A talizmán c....

Stephen King: A talizmán c. könyvéről vélemények?

Figyelt kérdés
Eddig csak a Coloradói kölyköt olvastam. Milyen a könyv? Hosszú? Érdekes? Félelmetes? Látszik benne, hogy nem egyedül írta?
2010. szept. 9. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt tudsz véleményeket olvasni:


[link]


Itt meg pedig (pl) hogy hány oldal, kiválasztod a borítót és ott kiírja az adatait...


Ez egy remek Stephen King oldal :)

2010. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Előbb nem ment át ez a link.

2010. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, ismerem az oldalt! :)


Veszem észre menet közben, hogy ennek a folytatása a Fekete ház. Így már nem érdekel annyira.

De köszönöm!

2010. szept. 9. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett a könyv, mikor olvastam (kb. 5 éve), alig tudtam letenni. Eddig kb. 20 könyvet olvastam tőle, nálam ez benne van a top5-ben.
2010. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah, a Fekete ház meg a Talizmán nem kapcsolódik annyira szorosan egymáshoz. Mármint mindkettő önállóan is kerek egész, a Talizmánban a főhős kisfiú, a másikban ugyan ő a főhős, de már felnőtt férfiként. Szóval ne riasszon vissza.
2010. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lehet akkor hogy holnap megveszem. Köszönöm szépen!
2010. szept. 13. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!