Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura: Remek című...

Leiner Laura: Remek című könyvet szeretném megrendelni. Olyan oldalt keresek ahol megtudnám rendelni ezt a könyvet. Tudtok ilyen oldalt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem magamnak lesz a könyv hanem egy barátomnak. Ha jól tudom, akkor csak az író oldalán tudom megrendelni, 2 napja mikor megnéztem akkor azt volt oda írva, hogy: "Nincs készleten" A mai nap pedig eltűnt. Tudtok esetleg olyan oldalt ahol meg lehet venni ezt a könyvet? Vagy előbb-utobb lesz rá lehetőségem az író oldalán?

2022. jan. 22. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért tűnt el a honlapról mert elfogyott de ott a telefonszám, szerintem kérdezd meg őket, lehet, hogy jön majd utánnyomás.

[link]


Egyébként marad az e-köny formátum:

[link]


Meg a Vatera, Jófogás, Rukkola stb. figyelése, hátha felrak valaki egy használt példányt.

2022. jan. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért tűnt el a honlapról mert újra kiadják más borítóval és egy könyvben lesz a két kötet már, nem pedig külön.

Már kapható egyébként újra az új megjelenésben. És úgy tudom egyedül az L&L könyvesboltban.

2022. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!